Konkurenční výhody

Doprava zcela zdarma

Jednou z našich hlavních konkurenčních výhod je nabídka dopravy zcela zdarma. Věříme ve férové jednání s našimi zákazníky, a proto jsme se rozhodli zahrnout náklady na dopravu do konečné ceny medvěda. To znamená, že uvedená cena u každého plyšáka, ať už je 120cm či 200cm velký, je konečná a nebudete muset platit žádné dodatečné poplatky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se vám poskytnout nejlepší možnou hodnotu za vaše peníze.

 

Nejvyšší evropská certifikace

Kvalita a bezpečnost našich výrobků jsou pro nás naprosto klíčové. Proto jsme hrdí na to, že naši plyšoví medvídci splňují nejpřísnější evropské normy a směrnice EN 71-1,2,3. Tyto certifikace nám dávají záruku, že naše produkty jsou vyrobeny z bezpečných materiálů a neobsahují žádné škodlivé látky. Vaše důvěra a bezpečí jsou pro nás klíčové a věříme, že zmíněné certifikace vám dodávají klid a jistotu při výběru našich medvídků.

 

Vyrobeno v České republice

Zákaznický servis a další služby mohou být na špičkové úrovni, ale když produkt samotný je nekvalitní, všechno ostatní ztrácí na významu. Proto kvalita našich plyšových medvědů je absolutně klíčová pro chod obchodu Můj plyšák.cz. Fakt, že plyšoví medvědi vznikají pod našima rukama nám umožňuje osobně garantovat kvalitu našich plyšáků. Výsledný produkt, plyšový medvídek, tak vždy splňuje očekávání a standardy, které jsme si stanovili a které držíme.

 

Šetrně a bezpečně zabaleno

Když si zakoupíte medvídka na našem obchodě, můžete si být jisti, že dorazí v perfektním stavu. Víme, jak důležité je správně zabalit a manipulovat s velkými plyšovými hračkami, abychom udrželi jejich originální tvar a kvalitu. Odolná krabice a pečlivé zabalení je základ. Snažíme se minimalizovat riziko poškození během přepravy a zajistit, aby vám medvídek dorazil v naprosto perfektní kondici a mohl tak hned dělat radost.

 

Teď už stačí jen vybrat toho pravého medvídka, ať může dělat radost Vám nebo Vašim blízkým. Vybírat můžete ze 4 velikostí, které nabízíme:

Medvědi 120 cm

Medvědi 160 cm

Medvědi 180 cm

Medvědi 200 cm

Váš plyšový medvěd na celý život s dopravou ZDARMA